Home » Bydlení » 5 tipů pro vhodné zařízení dětského pokoje

5 tipů pro vhodné zařízení dětského pokoje

Pokud aktuálně zařizujete dětský pokoj, nepochybně nám dáte za pravdu, že to není žádná legrace. Při výběru dětského nábytku i u dalších kroků se musíte soustředit na mnoho věcí. Proto jsme si pro Vás připravili pět zajímavých rad.

Ondalek3
Foto: ondalek.cz

  • Dětský nábytek s ohledem na věk dítěte. Po narození budete potřebovat specifické vybavení dětského pokoje, tedy např. přebalovací pult či komodu a třeba i kolébku pro miminka. S přibývajícím věkem tyto kusy nábytku již potřeba nebudou, za to přibydou jiné, tedy např. klasická postel, stůl či židlička.
  • Stěny a podlaha. Ať už se rozhodnete pro jakýkoli druh podlahy či nátěr stěn, oboje můžete opatřit pestrobarevnými vzory. Na druhou stranu lze tyto části ponechat barevně střídmé a pestrobarevnosti dosáhnout za pomoci různých dekorací, případně koberce.
  • Zdravý spánek. Samozřejmě že sladké sny zaručí pouze takové postýlky, které budou maximálně pohodlné a bezpečné, a to zejména díky prvotřídní konstrukci, matraci apod. Takové by ostatně měly být i kvalitní kolébky pro miminka. Pamatujte, že zdravý spánek je důležitý nejen pro dítě, ale ani Vy nebudete muset tak často vstávat!
  • Vyzrajte na úložné prostory. V dětském pokoji nemohou chybět ani nejrůznější místa na uložení věcí, tedy skříňky, komody či poličky. Pokud je ovšem dětský pokoj menších rozměrů lze si i do této místnosti pořídit vestavné skříně, které takové problémy řeší.
  • Špičkový dětský nábytek levně? Otázka na závěr. V současné době si skutečně lze pořídit vybavení dětského pokoje za příznivé ceny. Nevěříte? Potom navštivte e-shop Ondalek.cz!

Ondalek2
Foto: ondalek.cz

Tags