Home » Bydlení » Bambusy a kapradiny na zahradu

Bambusy a kapradiny na zahradu

Máte rádi práci na zahrádce a rádi zvelebujete zahradu okolo svého domu? Možná jste se již začali zajímat o to, jakou novinku si letos vysadíte na svou zahradu. České klasiky jako jsou růže, šeříky nebo tulipány už všichni zahradníci znají a nemohou překvapit. Přineste na svou zahradu nový, svěží vítr.

bambusy
ilustrační foto: bambusy.cz

I v našich končinách se totiž dají bez problémů pěstovat exotické druhy rostlin. Velkým hitem jsou například bambusy – jsou to stálezelené dřevnaté trávy z čeledi lipnicovitých, které dodají vaší zahradě atypický šarm. Vybrat si můžete z různých druhů. Bambusy, ač jsou to exotické rostliny, nepatří k náročným na pěstování. Nemusíte si tak s nimi dělat velké starosti.

Mnoho zahrádkářů si svou zahradu již také neumí představit bez kapradin. Různé druhy kapradin můžeme najít po celém světě – jsou tak hojně rozšířené. Přineste na svou zahradu nějaký zajímavý druh kapradin například z Asie nebo jižní Ameriky. Vybrat si můžete skutečně ze stovek druhů – například z kapradiny laločnaté, kapradiny Braunovy, kapradě rakouské atd. Jistě mezi nimi najdete tu pravou kapradinu pro vás a vaši zahradu, kterou si oblíbíte. Nebojte se být originální. Vaši sousedi vám budou vaši zahradu závidět!

Jako dobří zahrádkáři jistě víte, že aby se vám výsledek podařil, potřebujete hlavně kvalitní sazenice. Nevíte, kde koupit dobré bambusy nebo krásné kapradiny? Cesta je nyní více než jednoduchá, můžete je objednat online na internetové adrese www.bambusy.cz. Zde každou sezónu najdete stovky kvalitních bambusů, kapradin i dalších okrasných travin, které se budou na vaší zahradě vyjímat. Můžete se zde také informovat například na to, jak správně exotické bambusy pěstovat v našich podmínkách, jaké jim zvolit stanoviště atp. Vše jednoduše objednáte online během pár minut. Navštívit můžete také osobně přímo bambusárium, které najdete v Praze Troji.

Tags