Home » Bydlení » Betonové ploty pro každý dům

Betonové ploty pro každý dům

Samostatně stojící rodinný dům potřebuje plot. Každý vybírá plot podle vlastních kritérií, většinou však očekáváme dostatečnou odolnost, dlouhou životnost a designové provedení.

PR_Betonoveploty150303
ilustrační foto: betonoveploty.net

Nemáte-li o plotu žádnou konkrétní představu, rozhodněte se pro univerzální řešení, kterým je betonový plot. Nenechte se ošidit a vybírejte kvalitu, Betonovéploty.net vám zajistí prodej, dopravu a také profesionální montáž betonového plotu na míru.

Většinu z vás jistě napadne, že když se plot jmenuje betonový, bude asi vyroben z betonu. Toho se však vůbec nemusíte obávat, naopak beton propůjčuje plotu výjimečné vlastnosti. Betonové ploty od Betonovéploty.net jsou vyrobeny z prvotřídního certifikovaného českého betonu stálého složení. Tento kvalitní beton zajišťuje vysokou pevnost, odolnost a také pružnost, kterou ještě umocňují ocelové armatury použité v rámci konstrukce betonového plotu. Betonové ploty jsou vyráběny tak, aby splňovaly i ty nejnáročnější požadavky klientů.

Mezi největší výhody patří bezúdržbovost, po instalaci se o betonové ploty nemusíte vůbec starat, nepotřebují žádnou údržbu a vydrží vám sloužit dlouhá desetiletí bez problémů a naprosto spolehlivě. Odolnost plotu se projevuje zejména vůči mechanickému působení a také klimatickým vlivům. Bez problémů zvládají působení mrazu, sněhu i deště a dosahují také dostatečné pružnosti, aby odolávaly prudkým změnám teplot.

Praktické vlastnosti betonových plotů jsou zřejmé, navzdory očekávání však vynikají také po estetické stránce. Podle názvu byste asi čekali beztvarou šedou fádní hmotu. Betonové ploty se ale vyrábí tak, aby byly okrasné. Betonovéploty.net vám nabídnou různé dekory a také barevná provedení, můžete vybírat tvar zakončení plotu a také se rozhodnout, zda má být plot dekorován z jedné nebo obou stran. Zkrátka betonové ploty tvoří praktické a zároveň estetické oplocení.

Tags