Home » Bydlení » Chcete mít kuchyni jako „ze škatulky“? Vybavte si ji spotřebiči Whirlpool

Chcete mít kuchyni jako „ze škatulky“? Vybavte si ji spotřebiči Whirlpool

Také si uvědomujete, že už odmala znáte značku Whirlpool? Ano, na našem trhu se objevuje už skutečně mnoho let a tak je jasné, že přesně ví, co moderní zákazník potřebuje, žádá, jaké energetické nároky má ten či onen typ spotřebiče splňovat a mnohé jiné.

whirlpool
ilustrační foto: whirlpool.cz

Pozadu společnost nezůstává ani co se péče o klienty týká. Kupříkladu Whirlpool servis je dostupný ve všech částech naší země. Nestane se vám, že si koupíte pračku, myčku, mrazničku či cokoli jiné a ve chvíli, kdy se vám pokazí, nebudete moci najít kvalifikovaného opraváře.

Kompletní vybavení spotřebiči pro váš domov

Zařizujete-li nově či poprvé kuchyni, líbit by se vám mohla např. vestavná horkovzdušná trouba Whirlpool AKP 462 IX. Její objem je 60l, má 8 základních funkcí, patří do energetické třídy A a je vyráběna v oblíbeném designu Actual. Nerezové provedení je velmi kvalitní a v kombinaci s dvojitými dvířkami s chlazením a vnitřní úpravou Smart-Clean znamená zaručenou spokojenost, co se vzhledu i bezpečnosti týče.

Vejde se do ní i pořádný kus masa, k čemuž využijete horký vzduch nebo gril. Trouba nabízí i rychlé rozmrazování. Ovládání je jednoduché za pomoci dvou knoflíků a srozumitelného černobílého grafického displeje. K příslušenství patří rošt, hluboký a dva mělké smaltované plechy, teleskopické výsuvy a katalytické panely.

I lednice Whirlpool přináší velké množství modelů různých velikostí, způsobů otvírání, použití. Mezi velkou nabídkou si vyberete, ať už máte velkou rodinu, společnost nebo žijete single.

Navštivte webové stránky spotrebice-whirlpool.cz a vyberte si pračku, varné desky, digestoře, mikrovlnky, mrazáky, klimatizace a jiné. Anebo se dostavte osobně do kamenné prodejny na adrese Francouzská 114, Praha 10 od pondělí do čtvrtku v době od 8 – 18 h nebo v pátek o

Tags