Home » Zdraví » Co je to rázová vlna Praha

Co je to rázová vlna Praha

Potýkáte se se zdravotními problémy a rádi byste zvolili léčbu pomocí rázové vlny?

Léčbu pomocí rázové vlny můžete v rehabilitačním centru REHAZONE v Praze 12. Více informací o našem rehabilitačním centru najdete na www.rehazone.cz. 

Léčebná metoda pomocí rázové vlny v Praze se používá v případě potíží s ostruhou patní, tenisovým či golfovým loktem i bolestmi ramenního kloubu. Rázová vlna je považována za jednu z nejúčinnějších současných léčebných metod a nachází využití pro léčbu bolestivých stavů pohybového aparátu.

Rázová vlna je vhodná, jak k zahájení léčby, tak i při běžně užívané léčbě, jestliže zdravotní potíže přetrvávají. Rázová vlna nachází uplatnění v oblasti rehabilitace Praha, sportovní medicíny i rehabilitace. Fyzioterapeuté a lékaři používají také k léčbě bolestivých třísel i Achillové šlachy. Také v případě, že máte potíže v oblasti krční, hrudní a bederní páteře můžete vyhledat pomoc v podobě rázové vlny.

Obrovská výhoda léčby rázové vlny spočívá až v devadesáti pěti procentní účinnosti léčby. Samozřejmě záleží na typu onemocnění. Rázová vlna je považována za časově nenáročnou ambulantní léčbu. Jedná se o naprosto šetrnou a dobře tolerovanou léčbu bez jakýchkoliv vedlejších účinků, která umožňuje zdravý a nebolestivý pohyb. Při léčbě rázovou vlnou není obvykle potřeba aplikovat další doplňující injekční či farmakologickou léčbu.

Rázové vlny působí na principu akustického vlnění s extrémně vysokými špičkami energie. Odborně lze říci, že se podobá vlnám, ke kterým dochází v atmosféře při explozivní události. Vlny jsou tedy podobné blesku či aerodynamickému třesku. Rázová vlna funguje na principu samotného pulsu.

Tags