Home » Bydlení » Proč si pořídit tepelné čerpadlo

Proč si pořídit tepelné čerpadlo

V každém domě je třeba topit a popřípadě také ohřívat vodu. Při stavbě nového domu nebo rekonstrukci máte poměrně širokou řadu možností, kterými můžete topení v domě vyřešit. Je to například plynový kotel, kotel na tuhá paliva, krb nebo třeba solární systém.

tepelné čerpadlo u domu
ilustrační foto: kskpraha.cz

Možností je celá řada. Ne všechny vám však přinesou takové výhody jako tepelná čerpadla Praha. Je možné, že jste o tepelných čerpadlech ještě příliš neslyšeli a tak o nich neznáte moc informací. My vám je rádi poskytneme. Tepelná čerpadla můžete použít nejen k vytápění, ale hodí se rovněž také k ohřevu vody. Vybrat si můžete hned z několika různých typů, dle vašich preferencí.


Tepelná čerpadla jsou moderním a ekologickým přístrojem, které umožňuje vytápění jakéhokoli domu. V zahraničí je tento typ vytápění mnohem více rozšířen, ale dobrou zprávou je, že se začíná rozšiřovat také u nás. Výhod, které tepelná čerpadla nabízí je celá řada. Jsou ekologická, protože potřebnou energii získávají z okolní přírody, jsou nenáročná a ušetří vám tisíce korun ročně. Jedinou zdánlivou nevýhodou je vyšší vstupní investice, která se vám ale během několika let vrátí a dál budete už jen šetřit. V našich zeměpisných podmínkách jsou nejrozšířenějším typem čerpadel vzduch voda. Mezi hlavní výhody tepelných čerpadel vzduch voda Toshiba patří poměr výkonu a ceny, jejich univerzálnost a jednoduchá instalace.


Instalaci tepelného čerpadla byste ale neměli podceňovat a vždy se raději obrátit na odborníky. Jen při profesionálním zapojení může tepelné čerpadlo fungovat tak jak má. Dobří prodejci vám nabídnou možnost zapojení tepelného čerpadla. Společnost KSK Praha nyní svým zákazníkům nabízí při koupi tepelného čerpadla vzduch voda jeho montáž zcela zdarma. Budete tak mít po starostech. KSK Praha nabízí tepelná čerpadla dvou prověřených značek – Sinclair a Toshiba. Více informací a kontakty naleznete na internetové adrese www.kskpraha.cz.

Tags