Home » Bydlení » Vybíráme nejkrásnější velikonoční dekorace!

Vybíráme nejkrásnější velikonoční dekorace!

Velikonoce jsou tu už za pár dní, takže je třeba se připravit. Velikonoční svátky patří k nejkrásnějším v roce a určitě zaslouží naši pozornost. Pravou velikonoční náladu i u vás doma můžete vykouzlit jen díky správně zvoleným dekoračním doplňkům. Chybí vám inspirace a váháte, co se k vám domů bude hodit? Nevadí – připravili jsme pro vás hned několik rad a tipů na úžasné kousky! Tak hurá na to!

velikonoce
ilustrační foto: pixabay.com – stux

Zajíčkové, vajíčka, květinky – co je pro vás nejlepší?

Velikonoce jsou svátky jara a mají 3 hlavní symboly – je to zajíček, vajíčko a samozřejmě i květiny. Právě tyto motivy by neměly chybět ani u vás doma. Na druhou stranu – pokud se vám některý nelíbí, určitě nebude vadit, když ho oželíte, záleží opravdu jen na vašem vkusu. S dekoracemi to také nemusíte nijak zvlášť přehánět.

Co rozhodně ano?

Určitě by ale ani u vás doma neměl chybět velikonoční ubrus. Velikonoční ubrusy dokáží navodit tu pravou atmosféru. Koupit si můžete ubrus vyšívaný nebo s potiskem. Vyšívané kousky určitě vypadají luxusněji a elegantně. Pokud jste praktičtí – kupte si bílý vyšívaný ubrus, použít ho totiž můžete i při jiných slavnostních událostech. Ubrusy s potiskem jsou zase veselejší! Má-li váš stůl vypadat dokonale, nezapomeňte ani na prostírání s velikonočním motivem. Další zajímavou dekorací jsou zástěry a kuchyňské chňapky. Pokud je budou zdobit vajíčka či květinky, určitě vám v nich půjde příprava velikonočních pochoutek mnohem lépe. Váš interiér si ozdobte i živými květinami – ideální jsou narcisky!

Kde nakoupit výhodně?

S nabídkou nádherných doplňků přichází internetový obchod dekortextil.cz. I na váš tu čeká velký výběr různých tvarů a velikostí dekoračních velikonočních ubrusů, zástěr a dalších. Vše v prvotřídní kvalitě! Zboží odesílají okamžitě, při nákupu nad 1 500 Kč budete mít dopravu zdarma a pokud nakoupíte opakovaně, můžete se těšit na slevy!

 

Tags