Home » Bydlení » Zařiďte si saunu, kterou vám budou závidět i filmové hvězdy: 5 tipů jak na to

Zařiďte si saunu, kterou vám budou závidět i filmové hvězdy: 5 tipů jak na to

Dokonalý požitek ze špičkového saunování na úrovni. Věc, kvůli které už dávno nemusíte jezdit do pětihvězdičkových hotelů a wellness. To nejlepší saunování si lehce užijete i doma. Stačí si jen vybrat kvalitní saunu a správné doplňky. Máme proto 5 tipů, se kterými bude vaší sauny luxus přímo dýchat.

7
ilustrační foto: saunasystem.cz

Materiál
Základem každé kvalitní sauny je materiál a platí to i pro luxusní saunu. Pokud chcete doma saunu nebo saunovou kabinu TOP kvality, zvolte saunu z masivního cedru a nechte si udělat i vnější obložení sauny. Třeba zase z cedru nebo z abachi.

Kamenné obklady
S materiálem souvisí i kamenné obklady. Ty nejkvalitnější společnosti, jako je třeba česká firma Saunasystem, totiž nabízejí interiér sauny vylepšit i kamenným obložením, se kterým se budete v sauně cítit jako v té nejlepší alpské chatě.

Osvětlení
Luxusní dojem spolehlivě vzbudí správné osvětlení sauny. Navíc se vám pak bude v sauně příjemněji odpočívat. Kombinace stropního osvětlení a podsvícení opěrek, jakou nabízí například exkluzivní sauna Modus, vás spolehlivě přenese třeba na příjemný tropický ostrov.

1saunas

Nebe nad hlavou
Představte si, že vás obklopuje horký vzduch a vy si v klidu ležíte na vyhřáté podložce, posloucháte relaxační hudbu a nad hlavou máte tisíce hvězd. Přesně takové pocity zažijete, když si do sauny pořídíte hvězdné nebe z optických vláken. A vaše sauna se dotkne dokonalosti.

Topidlo s výparníkem & dávkovač aroma
Absolutní uvolnění vám přinese kvalitní topidlo s vyvíječem páry a k tomu automatický dávkovač aroma, jaké nabízí třeba právě sauna Modus od české firmy Saunasystem. Můžete se tak lehce přenést třeba na rozkvetlou louku nebo na středomořské pobřeží.

2saunas

Tags