Home » Ostatní » Léto plné zážitků při letu balónem

Léto plné zážitků při letu balónem

Léto je v plném proudu a příležitostí, jak si jej užít, je nespočet. Jedinečné zážitky z letošního léta si můžete odnést také díky Firmě na zážitky.

Zážitky můžete darovat také jako dárek k narozeninám, ke svátku či k výročí seznámení. Mnohé z nich se také mohou stát součástí Vaší letní dovolené. Celou řadu tipů na zážitky i zážitkové dárky najdete zde www.firmanazazitky.cz/adrenalinove-darky/.

Stačí si tedy udělat chvíli čas a vybrat si takový zážitek, který Vás nejvíce zaujme.Kdo v létě touží nejen po romantice, ale také po adrenalinu, ten by si neměl nechat ujít příležitost vyzkoušet na vlastní kůži let balónem. Společně s Vaším partnerem tak můžete zažít jedinečnou podívanou na krásy České republiky a přitom se zamilovaně držet za ruce.

Ve vzduchu si budete připadat volní jako ptáci. Při letu se odpoutáte od každodenních starostí a budete si užívat danou chvíli plnými doušky. Místo odletu si můžete zvolit sami z bohaté nabídky lokalit. Proletět se tak můžete nad místy, která jsou Vám dobře známá, nebo si vybrat lokalitu, kde jste doposud nebyli. Láká Vás proletět se nad Českým rájem, Pálavou či Karlštejnem? Neváhejte a objednejte si let ještě dnes.

Spoustu adrenalinu zažijete rovněž při bungee jumpingu. Při bungee jumpingu tuhne krev v žilách i těm největším odvážlivcům. Přivázáni za kotníky na pružném laně hlavou dolů seskočíte v Písku, Harrachově či Chomutově z mostu. Přesnou lokalitu najdete na webových stránkách Firmy na zážitky. Nechejte se zvábit jedinečnými zážitky a prožijte letos v létě něco, na co jste doposud neměli dostatek odvahy či prostoru.

Tags