Home » Ostatní » Zimní dovolená v Itálii

Zimní dovolená v Itálii

Láká Vás prožít zimní dovolenou v dech beroucí Itálii a chtěli byste navštívit místa, po nichž jste doposud jen tajně snili?


ilustrační foto: Pixabay.com

Firma na zážitky Vám poradí, kam na dovolenou v únoru v nejchladnějším ročním období.

Kam na dovolenou v Itálii v zimě?

Snad každý nadšenec sjezdového lyžování Vám řekne, že právě Itálie je vyhlášeným lyžařským rájem. Itálii si zamilujete pro nespočet zasněžených svahů. Italské hory se mohou pochlubit každodenně upravovanými sjezdovkami s dokonale zajištěným umělým zasněžováním. Snad každý, kdo si alespoň jednou dopřál zimní dovolenou na italských svazích, Vám poví, jak nádherná je místní příroda. Na většině míst jsou svahy vybaveny moderními kvalitními lanovkami. Itálie Vás nezklame ani svou ubytovací nabídkou. Ubytování můžete rezervovat již dnes také prostřednictvím internetových stránek zábavního portálu Firmy na zážitky. Z dovolené v Itáliibudete odjíždět nabiti novou energií.

Tipy na ubytování v Itálii během eurovíkendu

Allegria nově společně se značkou Hotelcard přináší možnost ubytovat se v některém z více než sta exkluzivních hotelů v Evropě. Ubytování pro Vaši dovolenou si můžete vyhlédnout zde www.firmanazazitky.cz/levne-eurovikendy/. Užít si budete moci pobyt v oblíbené destinaci a přitom si pochutnat

Tags