Home » Zdraví » Top 3 Peruánské byliny – myslete na zdraví nejen o Vánocích

Top 3 Peruánské byliny – myslete na zdraví nejen o Vánocích

Vánoce jsou za dveřmi a vy ještě nemáte ten „nej“ dárek pro vaše blízké? Nevadí, přinášíme vám hned 3 tipy, se kterými můžete darovat to nejcennější – a sice zdraví!

vilcacora uncaria.jpg 2
ilustrační foto: uncaria.cz

Pozor, nemusí to být jen dárek vánoční, koupit zdraví se vyplatí po celý rok. Co, kde a proč?

Síla peruánských bylin i pro vás

Naším tipem pro vás jsou peruánské byliny, které jsou jedinečné tím, že pomáhají léčit i tak závažné nemoci jako je rakovina. Užívají se hlavně pro celkové posílení imunitního systému a také k očitě těla. Ptáte se, proč právě ony? Odpověď je jednoduchá – peruánské byliny jsou pravou sílou přírody. Jsou pěstovány v panenské přírodě čistých míst And i Amazonie a z ní si berou jen to nejlepší, vše je bez chemie! Takže si díky nim můžete vzít z přírody jen to nejlepší, což je pro lidské tělo přirozené!

Top 3 byliny pro zdraví

První z třetice peruánských zázraků je Anona Graviola, která se v léčitelství používá již po staletí. Velkou zajímavostí je, že se vědcům doposud nepodařilo ani za použití nejmodernějších technologií vytvořit identické složky, které jsou v této rostlině obsaženy, což je důkazem její obrovské síly. Anona Graviola pomáhá posilovat imunitní systém, zmírňuje následky špatné skladby stravy a pozitivně ovlivňuje psychiku.

Druhým peruánským zázrakem přírody je Vilcacora – Uncaria tomentosa. Domovem této rostliny jsou tropické lesy Amazonie. Vilcacora byla pradávnou civilizací Inků považována za svatou rostlinu. Pro léčebné účinky je využívána kůra. Rostlina při pravidelném užívání výrazně posiluje celý lidský organismus.

Třetí rostlinou, se kterou vás chceme seznámit, je Maca – Maka. Pěstuje se v Andách. Využívána je bulva, která je bohatým zdrojem fytoestrogenů, bílkovin, aminokyselin, vitamínů, minerálů a sterolů. Díky tomu výrazně posiluje imunitní systém a výborné účinky má i v oblasti regenerace. Podporuje také psychickou a fyzickou rovnováhu.

Všechny tyto peruánské byliny je možné koupit na uncaria.cz! Vřele doporučujeme!

Tags