Home » Ostatní » Hezkých filmů není nikdy dost!

Hezkých filmů není nikdy dost!

Ráda byste si vyrazila do kina a přemýšlíte, na co byste se mohla podívat? Pak vám zde nabídneme novinky, které do kin přicházejí a které by vás mohly zajímat.

filmy
ilustrační foto: pixabay.com – coombesy, nejoblíbenější filmy všech dob

Česká romantika

Máte ráda české filmy s českými herci? Pak vyrazte na romantickou komedii Intimity, kde hraje např. Zlata Adamovská, Petr Štěpánek,  Kristýna Leichtová, Tomáš Klus, Ondřej Vetchý a další.

Intimity je romantický film, který je složený ze sedmi příběhů o lásce a ty se mezi sebou vzájemně prolínají. Budete se moci podívat pod pokličku do soukromí zamilovaným párům, kdy partneři řeší určitý milostný problém, který je úměrný jejich věku a povaze. Ti nejmladší prožívají první lásku, mladí umělci se potom snaží zvládnout úspěch a slávu, která jim tolik nabourala soukromí, nevěrný manžel se musí rozhodnout, komu dá přednost, líný cynik se zamiluje nečekaně, tyto příběhy vás skutečně zaujmou.

Pojďte se bát

A co byste řekla takovému hororu?! Film Annabelle, který přichází do kin, sebou přináší spousty strachu a napětí. Annabelle nebude v tomto filmu divákům nahánět hrůzu rozhodně poprvé, ale vidět jste ji mohla již ve filmu V zajetí démonů, kde to pro hlavní hrdinku všechno začalo. Annabelle je skutečná panenka, která je schopná natropit neskutečné zlo.

Držena je v okultním muzeu v Connecticutu, zde je přísně držena pod zámkem a jediným návštěvníkem je kněz. Ten jí dvakrát za měsíc požehná. John Form, chtěl touto panenkou udělat radost své nastávající manželce. Její radost však netrvá dlouho a mladý pár začne prožívat peklo. Na zbytek se můžete přijít podívat do kina, tedy pokud jste dostatečně odvážní.

Michal Viewegh – záruka úspěchu

Film Andělé všedního dne také přichází nyní do kin a jde o český film, který napsal Michal Viewegh spolu s Alicí Nellis. Jedná se o dramatickou komedii, v hlavních rolích s Mariánem Labudou, Vojtou Dykem, Vladimírek Javorským, Bolkem Polívkou a dalšími.

Hlavní hrdinové si nechávají doslova život proklouznout mezi prsty, a to by rozhodně neměli dělat. Pro některé z nich to totiž dneškem skončí. Proto se také u nich objeví andělé, jejichž podoba a názory vás zřejmě zaskočí, ale stejně tak jsou tito andělé zaskočeni tím, co my, lidé, dokážeme andělům stavět do cesty.

Film je pro diváky velmi zajímavý a určitě byste si na něj do kina měli zajít. Hvězdné obsazení a známí režiséři a scénáristé se postarají o to, abyste se v kině skutečně bavili.

Autor: Onlinefilmy.cz

Tags