Home » Ostatní » Pracovní oděvy pro zdravotnictví

Pracovní oděvy pro zdravotnictví

Pracujete jako vrchní sestra v nemocnici a ráda byste Vašim podřízeným sestrám objednala kvalitní pracovní oděv? S nabídkou na pracovní oblečení Vás zaujme společnost Beston.

oděvy
ilustrační foto: devianart.com – CharnelvonNaye

Objednat si na této webové adrese www.beston.cz můžete pracovní oděv, jak v pohodlném, tak vypasovaném provedení. Oděv si můžete nechat vyhotovit, jak v jednobarevném provedení, tak v barevné kombinaci.Pracovní košile společnost Beston vyrábí z lehkého bavlněného plátna. Právě tento materiál umožňuje pracovníkům zůstat v pohodlí také při obléknutí pracovního oděvu. Na veškeré oblečení vyrobené od společnosti Beston je možné nechat natisknout nebo vyšít firemní logo. V neposlední řadě záleží pouze na Vás, zda se rozhodnete pro halenky s krátkými či dlouhými rukávy. Kromě halen můžete nechat Vaším sestrám vyrobit také dámské dvoubarevné košile s šikmými kapsami. Pracovní oděvy pro zdravotnictvínejsou určeny pouze pro zdravotní sestry, ale také pro zdravotní bratry a ostatní zdravotní asistenty.

Oblíbená dvoubarevná pracovní halena s výstřihem do „V“ je projmutá a vyrobená v princesovém střihovém členění. Zadní délka haleny je 78 centimetrů. U společnosti Beston si můžete pořídit také zdravotnické kalhoty, pláště, sukně i šaty. Společnost Beston se však nezaměřuje pouze na výrobu pracovních oděvů pro zdravotníky, ale na výrobu oděvu ostatních povolání. Za výhodnou cenu tak u Beston zakoupíte také například montérkové soupravy i blůzy, kombinézy, pracovní pláště a zástěry, zateplené besty, nepromokavé pláště a zástěry. Žádnou výjimkou nejsou ani trička, polokošile a mikiny.

Tags