Home » Ostatní » Jak vybrat ten nej dárek pro muže

Jak vybrat ten nej dárek pro muže

I když to na první pohled není tak zřejmé, pravda je, že muži jsou v některých ohledech mnohem náročnější než ženy. Jednou ze situací, kde mají muži, co se týče náročnosti rozhodně navrch, je přijímání dárků. Muži rádi dostávají dárky, ale opravdovou radost mají jen chvíli, pokud se trefíte do jejich představ. Právě to není lehké. Naštěstí existuje několik pravidel, kterými je dobré se při výběru překvapení pro muže řídit a mít tak 100 % jistotu, že vyberete správně.

dárek
ilustrační foto: pixabay.com – artistlike

Výběr dárku na základě zálib je vůbec nejlepší

Muži velmi rádi dostávají dárky, které mohou využít. Naopak praktické věci jako ponožky, hrnky či třeba sprchový gel jim rozhodně radost neudělají. Nad volbou je tedy nutné přemýšlet. Nejlépe uděláte, pokud muže budete poslouchat. Jsou to ješitové a čas od času se zmíní o něčem, co by opravdu chtěli, ovšem sami si to nekoupí. Nebo ještě lépe – zjistěte, jaký sport či jiné záliby muž provozuje, podívejte se na jeho výbavu a zjistěte, co mu chybí. Vybrat i speciální sportovní vybavení není problém, i v internetových obchodech (jako například na této adrese) vám prodejci rádi pomohou.

Pozor si dejte na značku

Při výběru vybavení si dejte obrovský pozor na to, abyste koupila stejnou značku. Muži jsou většinou konzervativní a pokud se jedná o zboží jiné značky, nejsou moc rádi. Toto pravidlo platí při výběru jakékoliv věci.

TIP pro vás – máte doma rybáře a chcete mu udělat radost? Stačí zobrazit nabídku.

Vychytávky také potěší

Kromě praktických věcí jako je výbava pro sport potěší i „hračičky“ – chlapské věci, které nám ženám připadají mnohdy úplně zbytečné. Věřte například tomu, že mužovi udělá radost třeba i taková věc, jako je dalekohled s nočním viděním na pozorování v přírodě, model auta, dřevěná skládačka a jiné (pro nás ženy opravdu nepochopitelné) věci.

Tags