Home » Recepty » Výhodná gastro balení

Výhodná gastro balení

Majitelé italských, španělských a řeckých restaurací pravděpodobně velmi často shání do pokrmů, které připravují jejich kuchaři a šéfkuchaři, olivy. V běžných obchodních řetězcích se ale dají sehnat olivy pouze v menších baleních pro jednotlivé uživatele.

food
ilustrační foto: pixabay.com – jaymethunt

Provozní všech restaurací tak musejí hledat speciální dodavatele, kteří jim mohou nabídnout tzv. gastro balení oliv. I přesto, že taková balení nabízí na českém trhu hned několik dodavatelů, ne všichni prodávají opravdu kvalitní produkty, ze kterých se dají připravovat jak studené, tak teplé pokrmy.

Jedním z nejlepších dodavatelů gastro balení oliv je společnost BMC Brno, která kromě několika dalších projektů, jež má ve svém portfoliu, prodává pod produktovou značkou Baasta potraviny a delikatesy ze španělské provenience. Díky několikaletým zkušenostem a spolupráci s předními španělskými dodavateli zaručuje společnost BMC Brno opravdu prvotřídní kvalitu všech prodávaných produktů. Kromě gastro baleníněkolika druhů potravin můžete v sortimentu najít například také velká balení nejkvalitnějšího olivového oleje.

Z tradičních pochoutek pak španělský jamón – sušenou vepřovou kýtu, ke které se bude výborně hodit některému z mnoha druhů vín, která jsou také dovážena přímo ze Španělska.Na stránkách společnostiwww.bassta.cz/produktymůžete objevit spoustu dalších potřebných a zajímavých informací týkajících se například výroby a zpracování některých produktů.

Šéfkuchaři jistě ocení také jeden z dalších projektů, kterému se firma věnuje – originální a osvědčené španělské recepty, které se dají díky srozumitelnému postupu jednoduše připravit v kterékoliv kuchyni. Všechny uvedené receptury pro vás osobně připravil a nechal nafotit Robert Janíček, specialista na španělskou gastronomii.

Tags