Home » Ostatní » Zpříjemněte si volný čas plaváním kojenců

Zpříjemněte si volný čas plaváním kojenců

Máte doma malé dítě a rádi byste s ním začali chodit na lekce plavání? Jedním z typů, kam se s Vaším malým dítětem můžete přihlásit, jsou kurzy Plavání kojenců Praha 6.

plavání kojenců
ilustrační foto: cordeus.cz

Kurzy plavání kojenců Praha jsou vhodné pro děti od šesti měsíců až do tří let. Plavání kojenců probíhá v útulném prostředí, kde se budete nejen dobře cítit, ale také prožijete báječné chvíle, na které s úsměvem na rtech budete dlouho vzpomínat ještě po absolvování. Plavání malých dětí se může stát také příjemnou rodinnou záležitostí, při níž si budete moci najít také čas sama na sebe a na ájůrvédskou masáž Praha, zatímco Váš manžel se bude věnovat vašemu potomkovi.

Bazén, v němž výuka probíhá, je útulný a splňuje veškeré hygienické normy. Kurzy vedou odborné lektorky. Těšit se můžete na hodiny vyplněné zejména nejrůznějšími hrami, říkánkami, písničkami. Kurzy pro takto malé děti si lze jen představit bez mazlení a hlazení. Děti ve vodním prostředí, jako by se navrátily do období, kdy byly ještě u maminky v bříšku. To je také jedním z důvodů, proč jim pobyt ve vodě dělá tak obrovské potěšení.

Více informací o metodách plavání i o výše zmíněné masáži naleznete na této webové adrese www.cordeus.cz/sluzby/leceni-tela-fyzioterapie/masaze/indicka-ajurvedska-masaz/. Přítomnost rodiče pak v dětech vzbuzuje pocit, že se na ně mohou kdykoliv spolehnout. Cílem plaveckého kurzu je zejména to, aby se děti přirozenou a hravou formou postupně naučily základním plaveckým dovednostem, které upotřebí během svého života. Děti se rovněž naučí splývat v poloze na zádech i na bříšku, vydechovat do vody, skákat a s úsměvem se potápět a orientovat pod vodou.

 

Tags