Home » Krása » Cesta za krásnými zuby: Kde a kolik zaplatíte

Cesta za krásnými zuby: Kde a kolik zaplatíte

Mít krásné zuby není jen tak. Stav našeho chrupu ovlivňuje celá řada faktorů. Velmi záleží na tom, co jíme a pijeme, jestli kouříme a samozřejmě nejvíce na faktu, jakým způsobem si zuby čistíme, nehledě na to, že podstatnou roli hraje i genetika.

zuby
ilustrační foto: louda-zk.cz

Někdo má „prostě kliku“, že se narodí s krásnými rovnými zuby (takových lidí je ale minimum), jiný má smůlu, protože zuby jsou všechno, jen prostě ne rovné a zdravé. Trápí vás vzhled vašich zubů a chtěli byste mít krásný úsměv? Sen je možné změnit v realitu poměrně snadno! Kam jít a co čekat?

Běžný zubař nepomůže

Pokud člověk má problémy se zuby, samozřejmě je primárně řeší se svým stomatologem. Běžní lékaři ale mohou zakřivení řešit jen poměrně omezeně a to rovnátky, u kterých není super efekt nikdy zaručen. A kazy, barva zubů či zubní kámen? Běžný zubař je jen vyčistí a pošle nás domů. Zuby tedy vypadají stále nezdravě a co hůř, může je „zdobit“ amalgámová plomba. Trápí vás to a chtěli byste se konečně dočkat krásných zubů? Potom i vy máte jedinou možnost…

Estetická stomatologie nám jde vstříc

Dobrá zpráva pro všechny je, že existuje estetická stomatologie, díky které se sen o krásných zubech může splnit každému. V současné době zažívá tento obor boom a není divu. Lékaři totiž dokáží téměř zázraky a pomáhají lidem plnit sny o nádherném úsměvu. Velké oblibě se těší například Zubní klinika v Brně, která nabízí hned několik metod pro zkrášlení i řešení problémů se zuby. Na klinice můžete podstoupit bělení zubů laserem či si objednat i domácí bělení zubů. Na klinice také zavádí zubní implantáty, které jsou rozhodně více pohodlnějším řešením, než klasické zubní protézy. Ceny zubních implantátů jsou sice v porovnání s klasikou poměrně dražší, je ale fakt, že pacient ani nepozná rozdíl mezi implantátem a zubem, takže je jejich nošení o mnoho příjemnější. Je možní si objednat i aplikaci keramických fasetů (jedná se o malé keramické destičky, které se aplikují na přední plošky zubů, a tak zlepšují estetiku chrupu) a mnoho dalších úkonů.

Pokud chcete stav vašeho chrupu zlepšit, neváhejte. Estetická stomatologie a lékaři z brněnské kliniky jsou připraveni vám pomoci!

Tags