Home » Móda » Desigual, šance být jiná!

Desigual, šance být jiná!

Šaty hrají v mezilidských vztazích obrovskou roli. To, jak vypadáme, přímo ovlivňuje druhé a naše vztahy s nimi. Oblečením můžeme vyjadřovat vlastní názory a styl. Pokud chcete být jiní a ukázat, že máte ostatním co říci, nesmí vám tento náš tip rozhodně uniknout! Je určen pro ty, kdo chtějí být vidět!

desigual šaty 2014
ilustrační foto: differentfashion.cz – šaty Lima Rep

Španělská originalita a vášeň

Naším tipem pro vás je oblečení dnes již kultovní značky Desigual. Je totiž jiná – vášnivě podmanivá, divoká a přitom maximálně elegantní.

Od smělého nápadu do celého světa

Desigual je původem španělská značka. Jejím stvořitelem je Thomas Mayer. Na začátku stál smělý a odvážný nápad. Thomas se zabýval módou, ale její vzhled ho nudil. Chtěl světu ukázat, že to jde dělat i jinak – zcela odlišně a bez zavedených konvencí. Začal odvážně a jeho první počin, kterým byla džínová bunda sešitá z různých kousků džínoviny, se stala kultem. Thomas Mayer ukázal světu, že módu je možné dělat opravdu originálně. Každý další jeho kousek se vlastně okamžitě stal hitem. Začal používat nevšední látky, tvořil zajímavé střihy a to vše dovedl k dokonalosti rozmanitými vzory, které vypadají neobyčejně futuristicky a jakoby z jiného světa. Právě díky neotřelému designu se značka Desigual stala velice populární po celém světě a super zpráva pro vás je, že je konečně za rozumnou cenu dostupná i u nás!

Vše, co musíte mít

Výrazné a přesto elegantní oblečení Desigual je nyní v České republice dostupné hlavně díky nabídce internetového obchodu differentfashion.cz. Přináší top kousky oblečení pro muže i ženy, ze kterých si jistě vyberete. Kromě klasického je možné koupit i oblečení pro sport a nechybí ani designově velmi vydařené doplňky včetně kabelek. Skvělé je, že e-shop má všechno zboží skladem, takže originálně oblečení můžete být téměř okamžitě.

Jistě potěší, při nákupu nad 1 000 Kč získáte dopravu zdarma.

Buďte originálně krásné, Desigual je jistota!

Tags