Home » Móda » Jak se obléci na sportování venku

Jak se obléci na sportování venku

Období jara nám dopřává první teplé dny, které bychom měli využít ve svůj prospěch. Proto neseďte doma a vydejte se ven! Ať už jenom na procházku nebo si pořádně zasportovat a uběhnout pár kilometrů. V každém případě pohyb na čerstvém vzduchu vám dodá skvělou náladu a energii. Ale jak se správně obléci?

Buďte IN

Na procházku nebo i samotné cvičení venku se parádně hodí sportovní tepláková souprava. Nejenže budete ladit, ale také vám dodá náležité pohodlí, které je pro pohyb velmi důležité. Navíc tepláková souprava je i velmi praktická, jelikož se hodí jak do chladného počasí, tak i do teplejších jarních dnů. V každém případě se vám v šatníku neztratí a využijete ji jak na procházky, tak třeba i na doma.

Kraťasy

V horkých dnech bychom však na sportování doporučili teplákové dámské i pánské kraťasy, které vám dodají náležité pohodlí a vzdušnost. V létě je zejména důležité se příliš nezapařovat, aby vám nevznikly případné vyrážky či podráždění kůže. Proto kraťasy mohou být tou pravou volbou. Ke kraťasům by se poté také hodily lehké topy či trička, která byste doplnili o lehké sportovní bundy.

Obuv

Důležitou součástí každé výbavy pro sport či pro dlouhé procházky je výběr vhodné obuvi. Dámská i pánská sportovní obuv by měla být prodyšná a lehká. Zároveň by měla tlumit případně dopady na povrch, a to zejména kvůli našim kloubům, aby nezažívaly zbytečné otřesy.

Tip: U sportovní obuvi koukejte zejména na kvalitu, kterou je potřeba opravdu nepodceňovat – mohlo by to mít špatné dopady na vaše tělo a celkové zdraví.

Doplňky

V neposlední řadě si můžete vyhrát s doplňky na cvičení, kterými můžete svůj celkový look vyšperkovat. Vhodné mohou být kšiltovky, které se vám budou hodit zejména při ostrém sluníčku, nebo potítka, díky kterým se můžete cítit více fresh.

A co vy a sportování?

Tags