Home » Móda » Když se chcete obléknout do pohodlí a současně stylově…

Když se chcete obléknout do pohodlí a současně stylově…

Nemáme rádi oblečení, které si na dobré jen hraje. Je to ale bohužel trend současné doby – světové oděvní značky se předhánějí a plní obchody „tunami“ oblečení. Na první pohled vypadají trička, bundy, mikiny i všechno ostatní dobře, takže sáhneme často hluboko do peněženky, vybrané kousky si koupíme a za chvilku to přijde.

bunda
ilustrační foto: alpinepro.cz

Po několika prvních vypráních látka ztrácí na pevnosti, objeví se žmolky, barva bledne a funkčnost materiálu? O té snad radši ani nemluvit. Jak to vyřešit? Je třeba si pečlivě vybírat…jak a kde?

Ani sebelepší reklama nezmůže nic
Ty největší oděvní značky vsází na to, že své zákazníky vlastně tak trochu „ošálí“ mega reklamou. Masová reklama je totiž ten nejsilnější nástroj, jak si zákazníky přilákat. Všude je plno letáků, na internetu vyskakují bannery. Dříve či později většina z nás nabude dojmu, že protože je značka všude vidět, musí být automaticky asi hodně dobrá. Není to ale pravda, je to opravdu jen chytrý marketingový tah. Pokud vám na kvalitě oblečení záleží, musíte na to jít jinak.

Historie a reference jsou dobrými ukazateli

Pokud chcete zjistit, že oděvní značka za něco stojí, zaměřte se na reference. Jedině díky spokojenosti či nespokojenosti uživatelů můžete zjistit reálný stav věci. Dobré je, když se také podíváte do historie značky, ta dokáže hodně napovědět.

Jeden příklad za všechny

Jedním důkazem toho, že kvalitní zboží nepotřebuje masivní „nahánění“, je česká značka Alpine Pro, která nedávno oslavila krásných úspěšných 20 let na trhu. Tato česká značka si nemusí na nic hrát, protože za ní hovoří činy. Oblečení Alpine Pro je například oblíbené u vrcholových sportovců – možná se i vám vybaví cool zimní bunda se zlatou podšívkou, kterou hrdě nosili naši sportovci na OH Soči. I my značce fandíme. Ukazuje totiž, že oblečení pro sport i volný čas může mít špičkovou kvalitu a přitom nemusí být prodáváno ze nehorázně vysoké sumy. Nevěříte nám? Ověřte si to sami – stačí se podívat na oficiálního e-shop alpinepro.cz. Najdete zde bohatou nabídku, za rozumné ceny. Navíc i svým přístupem k zákazníkům na e-shopu dokazuje značka svou kvalitu. Zboží je možné například do 30 dnů vrátit, poštovné začíná na 79 Kč, zboží vám doručí do 2 dnů a další.

Pokud tedy vybíráte oblečení, přemýšlejte, vyplatí se to!

Tags