Home » Móda » Móda pro rok 2015: Buďte originálně vtipná

Móda pro rok 2015: Buďte originálně vtipná

Šedé myšky nemají v dnešním světě šanci. Pokud chcete být vidět, musíte být jiná – něčím zvláštní, odlišná od ostatních, jedině tak budete na špici! Máme pro vás tip, jak toho můžete docílit opravdu lehce – stačí totiž dva kusy oblečení.

superman

Foto: hoodie.cz, 1. tip – slavný superman má svého nástupce

S vtipným potiskem zabodujete při každé příležitosti!

Pokud i vy toužíte být jiná, nesmíte se bát zkoušet nové věci a oblékat se extravagantněji než ostatní. Právě díky oblečení lehce ukážete okolí váš styl a třeba i smysl pro humor. Naším tipem pro vás všechny odvážné jsou netradiční mikiny s vtipným potiskem. Že to už to bylo? Ani náhodou, my vám totiž představujeme mikiny, které svým provedením nemají obdoby.

Hry, internet, vtip i elegance

Prosím seznamte se s mikinami z obchodu hoodie.cz. Jsou jiné – super stylové, vtipné a přesto elegantní. Obchod nabízí mikiny s potisky, které svým provedením nemají obdoby. Inspirovány jsou tím nejvtipnějším okolo nás – především ze světa internetu, her a legendárních filmů.

Vyberete si?

Druhým naším tipem, který potěší hlavně rebelky, je Mikina Unicorn. Jednorožec je prostě boží, nemyslíte?

unicorn

Foto: hoodie.cz, náš tip – obtloustlý jednorožec

Zboží je možné koupit v provedení s kapucí či bez kapuce. Jsou ušity z vysoce kvalitního materiálu, který z 80% obsahuje česanou bavlnu a z 20% polyester. Díky tomu jsou super odolné, takže vydrží krásné hodně dlouho!

Je toho mnohem více

Na hoodie.cz můžete koupit i stylová trička se stejně zábavnými motivy. K dispozici je pánské i dámské provedení, takže se můžete vtipně sladit s vaším partnerem.

banana nana

Foto: hoodie.cz, za nás má rozhodně palec nahoru cool Tričko Banana nana.

Proč právě mikiny a trička

My říkáme, proč ne! Tyto dva druhy módního a zároveň funkčního oblečení užijete v jakémkoli ročním období, ať je teplo nebo zima.

Tags