Home » Cestování » Objevte kouzlo boutique hotelů

Objevte kouzlo boutique hotelů

Praha jako taková patří mezi po celém světě mimořádně obdivovaná města a o pražské čtvrti Holešovice to platí zvláště. Mezi cestovateli je vyhlášená.

Kde Praha žije

Dnes se totiž jedná o moderní část metropole, která je proslulá rušným životem. Četné bary, restaurace s unikátní světovou gastronomií a další podniky sem lákají řadu českých i zahraničních hostů. Dominantou této městské části je pak slavný Průmyslový palác, který pověst Holešovic jen potvrzuje. Palác je působivou secesní stavbou, aktuálně využívanou jako výstavní prostor a dějiště mnoha kulturních akcí.

V této nádherné lokalitě vás pak se svými službami srdečně přivítá jedinečný wellness hotel v Praze. Je jím Absolutum. Dělá skutečnou čest svému jménu a však hostům poskytne skutečně absolutní péči. Přichystány jsou pro vás nádherně vybavené pokoje a především vlastní relaxační centrum se saunou, masážemi nebo například i možností privátních koupelí.

Objevte kouzlo boutique hotelů

Tzv. butik/boutique hotely jsou ostatně aktuálně mezi cestovateli velmi žádané. Důvody jsou zřetelné: Propojení charakteristické atmosféry vtisknuté architekturou a osobního přístupu personálu, který však stále zůstává plně profesionální. To vše zajistí, že na cestách zažijete maximální komfort. Výhodou tohoto boutique hotelu v Holešovicích je i kvalitní dopravní dostupnost centra města, a to jak vlakem nebo třeba i metrem. Díky tomu v něm najdete útočiště nejen v rámci cest soukromých, ale také pracovních.

Poskytuje zázemí i například pro firemní akce se svými konferenčními a vzdělávacími místnostmi, které disponují perfektním technickým vybavení, v podobě projekčního plátna, pokrytí wifi i dostatečnou kapacitou míst. Příjemným bonusem je i propojení s terasou a zimní zahradou, která vtisknou unikátní tvář firemním rautům či obědům. Hledáte-li tak konferenční prostory v Praze, Absolutum vás nezklame.

Tags