Home » Móda » Podle čeho vybírat snubní prsteny

Podle čeho vybírat snubní prsteny

Snubní prstýnky jsou vlastně tím nejcennějším šperkem. Jsou připomínkou jedinečného dne, kdy jste slíbila lásku a věrnost na celý život vašemu partnerovi. Není tedy pochyb, že musí vypadat více než skvostně. Plánujete svatbu a váháte, jaké prstýnky vybrat? Pokud ano, naše inspirace vám jistě přijde vhod. Představíme si hlavní trendy v oblasti snubních i zásnubních prstýnků a jako bonus pro vás máme tip na jedno netradiční zlatnictví.

snubní prsteny
ilustrační foto: svetsnubnichprstenu.cz

Materiál musíte dobře zvážit

Existují tisíce modelů snubních prstýnků, které se od sebe liší designem, ale hlavně materiálem. Ten byste měli při výběru rozhodně zvážit jako první. Od materiálu se nejvíce odvíjí konečná cena. Pamatujte si ale, že se nevyplácí šetřit. Kupujete si přece šperk, který by vás měl zdobit celý život. Krásou a současně vysokou odolností se mohou pochlubit tyto snubní prsteny bílé zlato. Stejně kvalitní a krásné jsou i snubní prsteny ze žlutého zlata či platiny. O něco méně odolné proti poškození mohou být prsteny ze stříbra. Pokud chcete ušetřit, ale mít jistotu kvality a odolnosti, rozhodněte se pro prsteny z chirurgické oceli.

Jaký design je ten nejlepší?

I design prstýnků je nutné dobře promyslet. V současné době jsou hodně populární prstýnky, dvoubarevné. Tedy ty, které jsou vytvořeny ze dvou druhů kovu (úžasná je kombinace bílého a červeného zlata). U dámských prstýnků jsou oblíbenější ty zdobené brilianty. Při výběru prstýnku je dále třeba uvažovat logicky. Uvědomte si, že prsten budete nosit většinou celý den, takže by měl být na ruce příjemný. Nesmí vás škrtit. Lepší jsou klasické kroužky bez jakýchkoliv výstupků.

Nakoupit je můžete s výhodnými bonusy

Pokud chcete koupit snubní prstýnky, rozhodně by nákup neměl probíhat jen na internetu. Je lepší zajít do klasického zlatnictví a prsteny si vyzkoušet. Jedině tak poznáte ten nejkrásnější. Naším tipem pro vás je Svět snubních prstenů PALMOVKA. Toto zlatnictví nabízí moderní snubní i zásnubní prsteny prémiové kvality a současně za přiměřené ceny. S výběrem vám pomohou zkušené prodavačky a těšit se můžete i na několik bonusů. Potěší, že si můžete v obchodě smluvit schůzku na konkrétní den a čas. Pokud to uděláte, získáte jako odměnu zdarma kompletní rytinu do vašich snubních prstenů. Využít můžete i časté slevy, díky kterým koupíte prstýnky ještě levněji. Obchod se nachází na adrese Novákových 2, Praha 8 (cca 30 metrů od metra Palmovka (linka B).

Tags