Home » Krása » Víte, jak si vybrat parfém?

Víte, jak si vybrat parfém?

Řeší to především ženy. Přece jen pánové těmto záležitostem nevěnují až tak velkou pozornost a dokážou se v určitých případech spokojit téměř s čímkoliv, hlavně, když mají rychle vybráno.

parfém
ilustrační foto: pixabay.com – 0532-2008

Dívky a ženy jsou však při volbě parfémů daleko náročnější. Vždyť jsou k tomu naprogramovány od přírody – jsou to právě ony, které jsou v těchto ohledech velmi přísné. Obvykle se chtějí zvýraznit před ostatními, chtějí vyniknout a být zkrátka své. Neexistuje u nich nějaký kompromis.

Ne každé ženě sedne každý parfém. I když se jim zdá, že na kamarádce krásně voní a říkají si, „já ho musím mít také“, tak při aplikaci na jejich pokožku mohou být nakonec zklamané. Je to způsobeno tím, že každá žena je originál. Záleží na mnoha faktorech, jako jsou třeba vlhkost pokožky nebo výživa pokožky. Chcete-li, aby vám parfém opravdu sedl, nevyhnete se jeho vyzkoušení.

Test parfému a dostatečné rozmyšlení

Chcete-li být s vůní spokojeny, nesmí se nic uspěchat. Chce to čistou hlavu a dostatečně dlouhou dobu ke zkoušení. Vždyť většina parfémů se musí tak nějak „zaležet“. Jejich pravé kouzlo poznáte až po několika hodinách nebo třeba i na druhý den. V parfumériích jsou k dispozici testery, které jsou předurčeny k tomu, abyste si při budoucím nákupu byly vždy zcela jisti.

Při výběru správného parfému pomůže i osobnost. Jste spíše sportovnější typ nebo patříte mezi romantičky? Každá žena by se měla alespoň částečně znát, takže zohlednění těchto vlastností je velmi důležité.

To, co by vám nákup nemělo nikterak směrovat, je pořizovací cena. Soustředěnost by měla vést hlavně na kvalitu a na příjemný pocit. Spoustu rad ohledně nejrůznějších nákupů, nejen z oblasti lifestyle žen a dívek, naleznete na webu divky-zeny.cojevakci.cz. Zde na vás čeká mnoho inspirativního čtení, které se vyplatí mít v zásobě!

Tags