Home » Cestování » Wellness pro dva i jiné příležitosti k romantickým víkendům

Wellness pro dva i jiné příležitosti k romantickým víkendům

Láká Vás letní slunné počasí k podnikání rozmanitých víkendových aktivit? Nechejte se inspirovat nápady Firmy na zážitky a prožijte romantický víkend ve dvou.

Využít můžete nabídky na wellness pro dva a nechat se zlákat například projížďkou po Vltavě či si odpočinout v pivních lázních. Plánujete vzít sebou i děti?

Pak si nenechejte ujít příležitost navštívit Aqupalace Praha. Tento jedinečný sportovně relaxační komplex nabízí široké spektrum služeb, bohaté možnosti k odpočinku, jak pro dospělé, tak pro děti. Milují-li Vaše děti vodní radovánky, tak tady si budou připadat jako v ráji. Najdete zde unikátní vodní svět o rozloze 9 150 m2. Svou rozlohou se tak Aquapalace v Praze stal největším aquaparkem ve střední Evropě. Navštívit můžete také některou z finských saun či římské lázně.

Společně s Vaším partnerem můžete prožít romantický víkend snů či si užít golfový balíček s ubytováním. Jako dárek k narozeninám či výročí můžete darovat také některý jiný ze zážitků z nabídkového katalogu společnosti Firma na zážitky. Vybírejte zde www.firmanazazitky.cz/romanticke-pobyty/.

Jako princezna si budete připadat během romantického pobytu na zámku Mcely. Během chvíle se ocitnete uprostřed krásné přírody zámečku Mcely. Zámecký pětihvězdičkový hotel Mcely je vyhlášen zejména díky své lahodné kuchyni. Během pobytu si zde budete moci pochutnat na tříchodové večeři v restauraci Piano Nobile. Právě tato česká restaurace byla vyhlášena nejlepší českou restaurací dle Maruerova nezávislého průvodce Grand Restaurant 2014. K relaxaci poslouží venkovní vířivka i sauna. K romantické procházce můžete využít rozlehlý anglický park.

Tags